StrandBergen, heerlijke vakantiehuizen in Bergen aan Zee en omgeving
U zoekt een vakantiehuis, appartement, villa of huisje in Bergen aan Zee, Bergen, Egmond of Schoorl? Lekker genieten van het strand, de duinen of de bossen? Wandelen met de hond, fietsen in de natuur of helemaal uitwaaien? Bergen aan Zee en omgeving is prachtig in elk seizoen!
StrandBergen heeft voor u een ruim aanbod aan heerlijke vakantiehuizen en gezellige appartementen. Het kunstenaarsdorp Bergen, het mooie Schoorl, het historische Alkmaar, het bruisende Amsterdam en al het schoons van Noord-Holland bieden volop mogelijkheid tot uitstapjes. Bergen aan Zee en omgeving is vakantie puur. StrandBergen heet u van harte welkom!
Prachtig gelegen met een grote, afgeschermde tuin. Het vrijstaande strandhuis ligt op een rustig vakantiepark, direct grenzend aan het bos en de duinen. Gezellig, comfortabel en modern ingericht.
Op ongeveer 10 fietsminuten van het strand, biedt de schattige Zandloper u een ideale uitvalsbasis voor een vakantie vol strand, zee, duin, bos en cultuur. De voormalige bollenschuur, waar de opgeslagen tulpenbollen werden gepeld en gesorteerd, is omgetoverd tot een charmant vakantiehuisje voor 4 personen!
Villa Rosa, een zeer verzorgde ruim opgezette sfeervolle villa met open haard en heerlijke tuin op een prachtige locatie in een rustige villawijk in Bergen
Kapeltuin is een eigenzinnige woning in een unieke historische sfeer. De voorgevel ligt aan één van de weinig overgebleven grachten van Hoorn, hier kan een bootje aangelegd worden en kan men rechtstreeks het IJsselmeer op varen. De achtergevel ligt aan de mooie weeshuistuin.
Villa Zeilerboulevard is een heel bijzonder huis. De ligging direct aan de noordelijke strandopgang van Bergen aan Zee, de sauna, de ruimte, het comfort, de tuin en het terras bieden u een heerlijke onbezorgde tijd voor de hele familie. Hier wordt het woord Vakantie met een hoofdletter geschreven.
Wat een huis! Wat een sfeer! Villa Transvaal is het ultieme familiehuis. Geen strak design maar ruimte en huiselijkheid. Met een heerlijke tuin, het binnenzwembad met sauna, de grote serre rondom de woonkamer en het prachtige terras heeft het huis een paar ijzersterke troeven in handen.
In een van de eerste huizen gebouwd in Bergen aan Zee is net met veel liefde en zorg volledig gerenoveerd: Sun Break 1, een heerlijke vakantiewoning voor 4 personen.
Geweldig appartement met adembenemend zeezicht in rustig gebouw, direct aan het strand van Bergen aan Zee, moderne inrichting, garage, internet en heerlijk balkon.
Jonas in de Walvis & Octopus is een ruim appartement vlakbij het strand op de begane grond met openslaande deuren naar het terras. Gezellige woonkeuken en twee eigen parkeerplaatsen.