StrandBergen, heerlijke vakantiehuizen in Bergen aan Zee en omgeving
U zoekt een vakantiehuis, appartement, villa of huisje in Bergen aan Zee, Bergen, Egmond of Schoorl? Lekker genieten van het strand, de duinen of de bossen? Wandelen met de hond, fietsen in de natuur of helemaal uitwaaien? Bergen aan Zee en omgeving is prachtig in elk seizoen!
StrandBergen heeft voor u een ruim aanbod aan heerlijke vakantiehuizen en gezellige appartementen. Het kunstenaarsdorp Bergen, het mooie Schoorl, het historische Alkmaar, het bruisende Amsterdam en al het schoons van Noord-Holland bieden volop mogelijkheid tot uitstapjes. Bergen aan Zee en omgeving is vakantie puur. StrandBergen heet u van harte welkom!
NIEUW: Katinco is een grote aanwinst voor Strandbergen. Een erg sfeervol vakantiehuis, hoog gelegen op een duin, met een geweldig uitzicht over het Engelse Veld en de bossen. Vlakbij het strand, een gezellig vakantiehuis!
Op een steenworp afstand van het strand ligt in een grote duintuin Villa Duin en Strand op u te wachten! Met 4 slaapkamers, 2 badkamers, grote woonkamer en volop ruimte, is de villa een ideale plek voor een echte strandvakantie voor maximaal 8 personen.
Comfortabel appartement, onder architectuur van Piet Boon, voorzien van terras, ruime living, internet, grote flatscreen, parkeerplaats en vlakbij zee.
Duinviooltje is werkelijk een schattig huisje voor twee personen. Door de nieuwe eigenaren met liefde voor detail verbouwd en ingericht. Leuke woonkamer, knusse keuken, moderne badkamer en aparte slaapkamer boven. Vlakbij zee, ideaal om even uit te waaien!
Op een werkelijk unieke stek ligt dit fantastische appartement. Zodra u binnentreedt, zult u versteld staan van het licht en het geweldige uitzicht rondom. Het appartement is erg comfortabel en zeer verzorgd, een absolute aanrader!
Thalatta in Noordwijk aan Zee is een villa van superlatieven en biedt plaats aan 14 personen. Geheel gerenoveerd, vlakbij het strand, van alle luxe voorzien en met een geweldig binnenzwembad, is dit de ideale accommodatie voor een groep of een groot gezin.
Appartement Zeekalfje is comfortabel en modern ingericht, ligt op 100 meter van het strand en heeft een zonnig terras op het zuiden. Zeer geschikt voor een jong gezin of stel wat graag in een goed verzorgde vakantiewoning wil ontspannen.
Zeebalkon is een gezellig en ruim appartement met een heerlijk breed balkon wat uitkijkt over zee en het levendige van der Wijckplein in hartje Bergen aan Zee. Ideaal voor een strandvakantie aan de kust en het prachtige achterland.
Bellevue: “Mooi uitzicht”! Ja, dat is het zeker! Vanuit de woonkamer van deze annex overziet u het dorp, de duinen en geeft zicht op een reepje Noordzee. Maar Bellevue heeft meer: een heerlijk zonnige terras op het zuiden en veel charmante details.